Pokaż
wybrane
auta

Serwis kontakt.

Katarzyna Byrczek
Doradca Serwisowy Klienta
32 223 30 87512 412 017k.byrczek@tandemplus.pl
Robert Wolny
Doradca Serwisowy Klienta
32 223 30 68512 412 019r.wolny@tandemplus.pl
Grzegorz Polit
Ekspert Techniczny

32 223 30 89512 412 023g.polit@tandemplus.pl
Kamil Brzezowski
Specjalista Ds. Sprzedaży 
Części Zamiennych I Akcesoriów
32 223 30 90512 412 022k.brzezowski@tandemplus.pl
Tomasz Zwierzycki
Doradca Serwisowy Klienta

32 223 30 87512 412 020t.zwierzycki@tandemplus.pl
Marcin Gajos
Doradca Serwisowy Klienta

32 223 30 87512 412 018m.gajos@tandemplus.pl
Krzysztof Naleźnik
Kierownik Działu Części Zamiennych

32 223 30 70512 412 021k.naleznik@tandemplus.pl
Duży wybór aut, bogata oferta dopasowana do potrzeb. Atrakcyjne finansowanie i wysokie rabaty – przyjedź i przekonaj się sam. Łatwy dojazd i duży parking to nasze atuty, a podczas wizyty w salonie doradzamy w zakupie oraz finansowaniu wymarzonego pojazdu.
Autoryzowany salon i serwis samochodów nowych i używanych marki Citroën oraz Peugeot w Sosnowcu, ul. Zuzanny 36.
Polityka prywatności
Hosting by Devdoit
crossmenuchevron-downchevron-rightchevron-up-circle